ניקוי קווי ביוב

מתוך כלל המערכות העירוניות, מערכת האינסטלציה היא המערכת הפחות מוכרת והפחות אטרקטיבית, ובתוך מערכת האינסטלציה, מערכת הביוב היא זו שמעדיפים לשכוח מקיומה. כולנו ממהרים לעבור מעל מכסי הביוב העירוניים ולהמשיך הלאה, ואת מערכת הביוב פוגשים בעיקר בסרטים מצויירים המראים לנו את העולם השלם הקיים מתחת למדרכה. אנו נזכרים בקיומם של קווי הביוב העירוניים בעיקר כשישנן הצפות בבור הביוב או בעקבות פיצוץ בצינור הביוב. אנו במימון מאיר ובניו בע"מ עומדים לשירותכם גם בטיפול במערכת שבלעדיה לא היינו יכולים לשמור על אסתטיקה ובריאות.

ניקוי קווי ביוב- מתי יש צורך?

הצורך בניקוי קווי ביוב יכול להתעורר מסיבות שונות כמו הצפות או ריחות רעים העולים באזור מסויים. אז כבר נדרש טיפול מיידי בבעיה קיימת. עם זאת, בכדי למנוע בעיות מסוג זה, מומלץ מאוד לבצע עבודות תחזוקה שוטפות של קו הביוב. ככל שתיעשה עבודת תחזוקה שוטפת באופן מסודר, כך הטיפול יהיה קל, מהיר, ידרוש כלים מורכבים פחות ומטבע הדברים יהיה גם זול יותר. עדיין, מרבית הפניות לניקוי קווי ביוב נעשות כאשר כבר נוצרה בעיה כמו סתימה המביאה להצפה.

איך מאתרים את הבעיה?

מערכת הביוב היא נסתרת מאוד וגם הגישה אליה לא פשוטה בה צריכים שאנשים כמו למשל: אינסטלטור מומחה יטפל או יעיף מבט לזה.. אם כשמדובר על טיפול בצנרת הביתית ניתן לשבור קיר או אריח ברצפה ולהגיע אל המערכת, כאשר מדובר על קו הביוב הנמצא בחוץ הגישה היא קשה הרבה יותר. לא תמיד ברור מה הטיפול הנכון ביותר שיש לתת. לדוגמה, כשמדובר על צנרת ישנה, יש לנהוג בזהירות בכדי שלא תיסדק או תישבר. לכן, החלק הראשון בעבודה הוא ההבנה מה יש לעשות והיכן הבעיה. החדרת מצלמה אל תוך קו הביוב נותנת את התמונה שלא ניתן לראות בעין: מהו החלק הפגום ומה מצב הצנרת כולה ועד כמה יש לנהוג איתה בעדינות. אנחנו מבצעים צילום קווי ביוב באמצעות מצלמה חכמה כאשר עולים סימני שאלה לגבי מיקום הבעיה, הטיפול שיש לתת ומצבה הכללי של הצנרת וכך מבטיחים את מתן הטיפול הטוב ביותר.

כיצד מתבצע ניקוי קווי ביוב?

ניקוי קווי ביוב מתבצע באמצעות מערכות מתקדמות וחזקות כמו ביובית. הביובית היא משאית הנושאת עליה משאבה רבת עוצמה אשר באמצעות הזרמת מים ואוויר בלחץ גבוה פותחת סתימות, גם סתימות קשות בקווי הביוב, מנקה את הקו, ושוטפת את בור הספיגה בעת הצורך. השימוש בכלי רב עוצמה כזה מאפשר לנו להתגבר גם על קווי הביוב המאתגרים ביותר. למרות העוצמה האפשרית, אנו מתאימים את עוצמת זרמי האוויר והמים למצב הצנרת. צנרת ישנה עלולה להפגע מזרמים חזקים מדי. ניקוי קווי ביוב היא עבודה מורכבת הדורשת שנים של ניסיון וגם עבודה עם הכלים החדישים ביותר שישנם בתחום. אצלנו בחברת מימון ישנו שילוב מנצח של ניסיון של שנים יחד עם התעדכנות תמידית בהתפתחות הטכנולוגית בתחום.