אינסטלטור בגדרה

כל אחד כמעט נתקל במצב המרגיז של צינור שהתפוצץ רגע לפני שצריך לצאת לעבודה או שירותים שנסתמו ברגע הכי לא מתאים. זה הרגע בו שוברים את הראש את מי להזמין ומנסים להיזכר מי האינסטלטור שהיה בפעם האחרונה. לא מומלץ להגיע למצב הזה. שמירת מספר טלפון של אינסטלטור בגדרה באזור מגוריכם שהייתם מרוצים ממנו היא חשובה, כי מי יודע מתי תהיה הפעם הבאה…


אינסטלטור בגדרה

איך בוחרים אינסטלטור אמין ומנוסה בגדרה?

ממש כמו שרפואה מורכבת מסוגים שונים של טיפולים הנותנים מענה למגוון רחב של בעיות, כך גם באינסטלציה. מערכת האינסטלציה כוללת בעצם שלוש צנרות נפרדות שבכל אחת מהן עלולות להיות בעיות כמו פיצוץ בצינור, נזילה, סתימה ועוד. יש בעיות שכל אינסטלטור יוכל לפתור ויש בעיות הדורשות טיפול של אינסטלטור המתמחה באותו תחום. אם אתם גרים בשפלה, חפשו קודם כל אינסטלטור בגדרה והסביבה שיהיה מקצועי וגם אמין וישר ויוכל להגיע אליכם במהירות לכל קריאה. בבעיות אינסטלציה רבות טיפול ראשוני ומהיר הוא חשוב לא פחות מפתרון הבעיה לטווח ארוך- שוב, ממש כמו ברפואה. אם זו בעיה מורכבת, חפשו לאחר הטיפול הראשוני אינסטלטור מומחה שיציע פתרון לטווח ארוך.

מהם תחומי ההתמחות של אינסטלטור בגדרה?

פתרון בעיות מורכבות כמו איתור נזילות או פתיחת סתימות חוזרות בביוב תלוי פעמים רבות לא רק בניסיון של האינסטלטור אלא גם בחומרים או הכלים בהם הוא משתמש. סדקים בצינור נוצרים כשהצינור עשוי חומרים פחות איכותיים וחלשים יותר. אם עולה הצורך להחליף חלקים בצינור, בדקו מול האינסטלטור באילו חומרים הוא משתמש ומהי האיכות שלהם. כך תדעו עד כמה העבודה שלו תהיה יעילה לטווח ארוך.

שירותי האינסטלציה אותם אנו מספקים באזור גדרה והסביבה:

1. החלפת צנרת מים וביוב ושימוש בצנרת האיכותית והעמידה ביותר בעלת תו תקן ישראלי (צנרת SP, פקסגול וכו').
2. תיקון כל סוגי הנזילות בבית הלקוח ובעסק.
3. איתור נזילות בשיטות חדשניות וללא הרס, באמצעות מצלמה תרמית, סיב אופטי ועזרים טכנולוגיים נוספים.
4. תיקון לחץ מים בבנייני מגורים, משרדים וכדומה.
5. החלפת גופי חימום בדוד שמש או חשמל.
6. התקנת כלים סניטריים בבית הלקוח, כולל ברזים, אמבטיות, מקלחונים, כיורים וכו'.
7. שירותי פתיחת סתימות בחדרי שירותים, בכיור המטבח, בצנרת הראשית ובקווי הביוב.
9. שאיבות מים עקב הצפה בבית, במרתף, בחניון תת קרקעי ובחצר.
10. ניקוי שורשים בקווי ביוב ושטיפה בלחץ מים גבוה.


חיפוש אינסטלטור בגדרה שמשתמש בחומרים איכותיים, גם אם השירות יהיה מעט יקר יותר, לגמרי ישתלם לכם בטווח הארוך. על מנת לתת את הטיפול הנכון ביותר, חשובה צורת האבחון של הבעיה. אם זהו איתור נזילות, שימוש בכלים חדשניים כמו מצלמה טרמית יביא לאיתור מדוייק של מיקום הנזילה וכך תחסך שבירת אזורים שלמים בקיר הדורשים תיקון וצביעה לאחר מכן. אל תירתעו מטיפול מעט יקר יותר אם הוא כולל בתוכו שימוש בטכנולוגיה חדשנית או שימוש בחומרים איכותיים לתיקון.

חברת אינסטלציה בגדרה עם ניסיון מעל- 30 שנה!

בבעיות פשוטות ניתן להזמין גם את האינסטלטור השכונתי, אך בבעיות רציניות יותר מומלץ לחפש חברת אינסטלציה ולא אינסטלטור העובד לבד. חברה אינסטלציה בגדרה גם קרובה לביתך וגם תתמודד טוב יותר עם בעיות רציניות בגלל הותק והניסיון שלה שהביאו אותה לגדילה והצלחה. לחברה יש גם כוח אדם גדול יותר וכלים שיאפשרו לה לפתור בעיות מורכבות. שורשים בביוב למשל הם בעיה שנדרשים כלים מספיקים בכדי לאתר אותה וגם בכדי להוציא את השורשים הסבוכים מתוך פתח הביוב. חברה גדולה ומקצועית תחזיק בכלים רבי עוצמה כמו ביובית לפתרון גם בעיות מסוג זה.

חברת מימון מאיר ובניו מומחים במתן מגוון רחב של שירותי אינסטלציה מזה מעל ל-30 שנה ומוכרים מאוד באזור גדרה, השפלה והסביבה. צרו איתנו קשר,  ספרו לנו על הבעיה ונגיע כמה שיותר מהר על מנת לספק את השירות המהיר והמקצועי ביותר.

 
בקש הצעת מחיר >>
לשיחת ייעוץ ללא עלות
Call Now Button דילוג לתוכן