אינסטלטור במודיעין

מערכת האינסטלציה היא מערכת מורכבת שלא רואים אותה ולכן לרוב לא מודעים למצבה, זאת עד שמתרחשת בה תקלה שיכולה להיות לעיתים קטנה ולעיתים תקלה אקוטית ממש הדורשת טיפול מיידי ודחוף. גם העובדה שהיא מורכבת משלוש צנרות שונות המזרימות מים נקיים, דלוחין או ביוב לא הופכת את אותה לפשוטה. לכן תקלות בתחום האינסטלציה הן מוכרות, מתרחשות פעמים רבות בבתים ודורשות טיפול טוב, מקצועי ויסודי. לשם כך צריך שיהיה לכם בנייד או לפחות על המקרר את פרטיו של אינסטלטור שאתם סומכים עליו.

אינסטלטור במודיעין

מהחלפת גומיה ועד איתור נזילות

תחום האינסטלציה מורכב מהרבה מאוד סוגים של בעיות וטיפולים. ניתן להזמין אינסטלטור לטיפול בבעיה פשוטה יחסית כמו החלפת גומיה בברז או מצוף בניאגרה, אך ישנן בעיות מורכבות מאוד כמו איתור נזילה לא ברורה וטיפול בה, סתימה בביוב שדורשת שימוש במיכשור מסיבי. לכן חשוב לדעת למי אתם פונים מתי. מומלץ שיהיה לכם אינסטלטור המוכר לכם ונמצא באזור מגוריכם, כך שאם אם מתגוררים באזור השפלה חפשו אינסטלטור במודיעין שיוכל להגיע אליכם בהתראה קצרה ולפתור בעיות קלות ובינוניות. עם זאת, חפשו גם חברת אינסטלציה בעלת ותק וניסיון לטיפול בבעיות מורכבות. אנחנו במאיר מימון ובניו בע"מ בעלי ותק של מעל 40 שנה בתחום האינסטלציה, מאחורינו פרוייקטים רבים בתחום, כולל איתור נזילות והחלפת צנרת כך שניתן לכם את השירות הטוב ביותר.

שימוש בחומרים איכותיים ובמיכשור- חלק חשוב מהטיפול

בעיות רבות מערכת האינסטלציה נובעות מאיכות בניה לקויה עוד בזמן בניית הבית או שימוש בחומרים שאינם איכותיים, כמו צינורות שמחלידים מהר או שעשויים מחומר חלש שנוטה להסדק. חשוב לבדוק מהם החומרים איתם עובד האינסטלטור, ממה עשויים הצינורות אותם הוא מתקין בצנרת שלכם, מהם המכשירים איתם הוא עובד- האם הוא מטפל בבעיית נזילה על ידי שבירת אזורים שלמים בקיר או שהוא עובד עם מצלמה טרמית שמסייעת לאיתור ממוקד? לא כל אינסטלטור במודיעין מצטייד בציוד המתוחכם ביותר, וגם אם יש בידו מצלמה טרמית, עדיין הוא לא בהכרח יהיה מספיק מיומן בכדי לעשות בה שימוש מועיל מספיק.

לא לחפש את השירות הזול ביותר

ניתן לשמוע כל הזמן על אינסטלטורים שלוקחים מחירים מופרזים וזאת תוך מתן שירות גרוע. עם זאת, אל תחפשו גם את הזולים ביותר. גם מחיר זול באופן חריג הוא חשוד. בדקו את המחיר שעומד האינסטלטור לגבות עבור עבודה אך עשו את השקלול: גם אם השירות מעט יקר יותר אך ישנו שימוש בחומרים מעולים ובמיכשור חדשני, הסיכוי שהבעיה תיפתר לטווח ארוך היא גבוהה הרבה יותר. במיוחד אם הבעיה מורכבת, בקשו מן האינסטלטור להציג תעודת מקצוע- זוהי זכותכם לדעת כי האדם שיכנס אל המערכת המורכבת ביותר בבית הוא בעל מקצוע מיומן, ממש כפי שהייתם עושים בבחירת רופא כירורג לפני שהייתם ניגשים לניתוח.