אינסטלטור במזכרת בתיה

מערכת האינסטלציה היא אחת המערכות החשובות ביותר בבית. בזכות צנרות המים הנקיים, הדלוחין והביוב אנו יכולים לבצע פעולות שנראות לנו בסיסיות ביותר. רק תקלה בצנרת מראה לנו עד כמה אנו תלויים במערכת האינסטלציה בשגרת היום יום שלנו. רובנו לא יודעים (ובואו נודה באמת- גם לא רוצים לדעת…) להתמודד עם מערכת האינסטלציה מלבד פעולות בסיסיות מאוד. לכן, אינסטלטור הוא מקצוע חשוב וחיוני שלא נעלם מהעולם וכנראה לא יעלם בשנים הקרובות, אלא הוא רק הולך ומשתכלל. איך לבחור את האינסטלטור שלכם?

אינסטלטור מומחה

זמינות ותודעת שירות גבוהה

תקלות במערכת האינסטלציה הן פעמים רבות תקלות הדורשות פתרון מיידי ודחוף. לכן, חשוב למצוא אינסטלטור באזור מגוריכם שהנגישות והזמינות שלו יהיו גבוהות. כך, אם אתם מתגוררים באזור השפלה, אינסטלטור במזכרת בתיה יהיה במרחק קצר מכם, אך לא רק המרחק קובע. אינסטלטור שעובד שעתיים ביום כנראה לא תמיד יהיה זמין כשתפנו אליו. אנחנו בחברת מאיר מימון ובניו בע"מ יודעים עד כמה הזמינות והמהירות חשובות ולכן נעמוד לשירותכם בכל זמן שתצטרכו.

מקצועיות בלי פשרות

ישנן עבודות שמספיק אינסטלטור ממוצע בכדי לבצע אותן. לעומת זאת ישנן עבודות אינסטלציה רבות שהן מורכבות ונדרשת מומחיות בתחום, וותק של שנים בכדי לפתור את הבעיה לאורך זמן. פיצוצים בצינור דורשים עבודה איכותית ומקצועית. לעיתים נדרשת החלפת קטע קטן מהצינור ולעיתים זוהי הזדמנות להחלפת חלקים גדולים יותר. בתור חברה מומחית העוסקת בתחום מעל 40 שנה נתן לכם חוות דעת מקצועית מהו החלק שכדאי להחליף והאם מומלץ להחליף חלקים גדולים יותר. את העבודה נבצע בצורה טובה ונקיה תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. החלפת מערכות מים וביוב או ניקוי קווי ביוב הם עבודה מורכבת ביותר. בעבודות אלה נשתמש במיכשור החדיש ביותר שיאפשר אבחון מדוייק של האזור הבעייתי. כך גם באיתור נזילות או כל בעיה מורכבת אחרת. שימוש במצלמה תרמית או מצלמה בעלת סיב אופטי נעשה גם הוא בשעת הצורך.

אמינות- הא"ב של האינסטלציה

בין אם אתם מחפשים אינסטלטור במזכרת בתיה ובין אם במקום אחר, חשוב לבדוק את האמינות שלו. נסו לחפש אינסטלטורים דרך המלצות של אנשים שאתם מכירים. במידה ואין לכם המלצות, חפשו באינטרנט דרך פורטלים או אתרים העוסקים בתחום. אלה לרוב מבצעים סינון ראשוני ומפרסמים רק אינסטלטורים בעלי תעודה רשמית ובעלי תעודת יושר מהמשטרה. אצלנו במימון מאיר ובניו בע"מ האמינות היא מעל הכל. לא נסכן מעל 40 שנות פעילות שלנו ולמדנו כבר שהשקעה בלקוח באמצעות העבודה היסודית ביותר והחומרים העמידים והאיכותיים ביותר היא משתלמת. ביצענו עבודות אינסטלציה רחבות היקף במפעלים, מוסדות ציבור וכמובן גם בבתים פרטיים ונשמח לעמוד גם לשירותכם.