אינסטלטור ברחובות והסביבה 

מחפשים אינסטלטור ברחובות? הגעתם למקום הנכון! חברת מאיר מימון ובניו עם ותק של 40 שנות ניסיון
תקלות במערכת האינסטלציה מוכרות לכולנו. בבתים רבים ישנה צנרת ישנה ולכן קורות בה תקלות רבות של סתימה, נזילה, פיצוץ בצינור ועוד. לכן, אינסטלטור ברחובות הוא בעל מקצוע מבוקש מאוד אשר תמיד יהיה רלוונטי. חשוב למצוא אינסטלטור באזור המגורים שלכם שיהיה מקצועי, ישר וזמין.

שירותי אינסטלציה ברחובות

לא סתם מערכת האינסטלציה היא מורכבת. היא מורכבת כי היא כוללת בעצם שלוש מערכות המזרימות מים נקיים יותר ופחות: צנרת המים הנקיים, צנרת מי הדלוחין וצנרת הביוב. בכל אחת מהן יכולות לקרות תקלות רבות ושונות. אם אתם גרים באזור השפלה, חפשו אינסטלטור ברחובות 24 שעות ביממה שיוכל לענות במהרה לקריאה שלכם ויותר מכך- לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר. איך בוחרים אינסטלטור ואיך מוצאים את זה שיספק לכם שירות טוב ומהיר? כמו אצל בעלי מקצוע רבים, גם כאן אפשר להיעזר בהמלצות. עם זאת חשוב לשים לב שהממליץ הוא מישהו שאתם באמת סומכים עליו ואין לו אינטרס להמליץ דווקא על מישהו מסוים.

כך תבחרו אינסטלטור מומלץ ברחובות 

התחלתם אחרי חיפושים של אינסטלטור ברחובות מומלץ – לא כל אינסטלטור שמכריז על עצמו כאינסטלטור הוא אכן מומחה בכל בעיות האינסטלציה. לפני שמזמינים אינסטלטור ברחובות יש לברר היטב אם יש לו תעודות ורישיונות מתאימים ואם הוא אכן מתמחה בבעיה הספציפית שלשמה הזמנתם אותו. ניקח לדוגמא את בעיית המצאות השורשים במערכת, בעיה זו לא כל אינסטלטור ברחובות יכול לפתור.

ההיפך הוא הנכון, אינסטלטור שאינו מומחה בתחום הוצאת שורשים מהמערכת, עלול אף להזיק ולהרוס יותר. מאחר והעבודה לא נעשית כיאות, ובתום הטיפול עדיין יש בצנרת שורשים שמתפתחים ומתרבים, ובסופו של דבר זה עלול לגרום להרס הצנרת כולה ולהוצאה כספית כבדה יותר.

ראינו כבר שיש לא מעט סיבות שבשלן יש להזמין אינסטלטור בעירך כדוגמא: רחובות ובדרך כלל גם כמה שיותר מהר, אבל אל תתפשרו על אינסטלטורים שאינם מיומנים בתחום. בנוסף לזאת, בשוק קיימים לא מעט אינסטלטוריםחאפרים שעושים עבודה לא מקצועית בעבור עלות נמוכה יותר מהממוצע, יש להיזהר ולהישמר מפניהם. ועל כן יש לשים לב למספר דברים מראש לפני הזמנת האינסטלטור.

מהם תחומי ההתמחות של אינסטלטור ברחובות?

כאשר בעיות חוזרות על עצמן שוב ושוב והאינסטלטור הקבוע שלכם ברחובות פותר אותן רק באופן זמני או שנדרש טיפול מדויק בכדי לפתור אותן, אז כנראה תצטרכו מומחה, כלומר מישהו שיודע מה . גם כאן כדאי לחפש המלצות מאנשים שנתקלו בבעיה דומה והאדם או החברה שהזמינו פתרו אותה באופן מספק. חשוב לוודא שלאותו אינסטלטור ברחובות יש כלים וגם ידע מספיק בתחום.

 בבעיות אינסטלציה מורכבות רצוי לחפש חברת אינסטלציה ברחובות, ותיקה ובעלת ניסיון רב שנים ופחות להסתמך על אינסטלטור יחיד. טיפול באיתור נזילות בצורה יסודית דורש שימוש בכלים חדשניים כמו מצלמה טרמית או מצלמה בעלת סיב אופטי אם מדובר על נזילה מצינור. שימוש בכלים אלה דורש משאבים מספיקים בכדי לרכוש את המכשירים עצמם וגם ידע וניסיון בתחום ספציפי זה. לכן כשאתם מחפשים בעל מקצוע לטיפול בבעיה כזו חפשו בצורה ממוקדת חברה לטיפול באיתור נזילות. גם סתימות חוזרות בביוב דורשות כלים מיוחדים לאיתור הבעיה וכלים בעלי עוצמה רבה לפתיחת הסתימה ושחרורה באופן סופי ולא חלקי.

שירותי האינסטלציה אותם אנו מספקים באזור רחובות והסביבה:

1. החלפת צנרת מים וביוב ושימוש בצנרת האיכותית והעמידה ביותר בעלת תו תקן ישראלי (צנרת SP, פקסגול וכו').
2. תיקון כל סוגי הנזילות בבית הלקוח ובעסק.
3. איתור נזילות בשיטות חדשניות וללא הרס, באמצעות מצלמה תרמית, סיב אופטי ועזרים טכנולוגיים נוספים.
4. תיקון לחץ מים בבנייני מגורים, משרדים וכדומה.
5. החלפת גופי חימום בדוד שמש או חשמל.
6. התקנת כלים סניטריים בבית הלקוח, כולל ברזים, אמבטיות, מקלחונים, כיורים וכו'.
7. שירותי פתיחת סתימות בחדרי שירותים, בכיור המטבח, בצנרת הראשית ובקווי הביוב.
9. שאיבות מים עקב הצפה בבית, במרתף, בחניון תת קרקעי ובחצר.
10. ניקוי שורשים בקווי ביוב ושטיפה בלחץ מים גבוה.בעיות במערכת האינסטלציה יכולות להיות מורכבות יותר או פחות. עבור חלק מהבעיות אפשר להסתפק באינסטלטור שבשכונה שלכם, זה שיכול להגיע במהירות ולפתור את הבעיה הפשוטה במהירות. לעומת זאת, אם ישנה בעיה שחוזרת על עצמה למרות הטיפולים החוזרים ונשנים, או שזו בעיה מורכבת יותר כמו רטיבות שיש צורך לאתר את המקור שלה, חשוב שיהיה לכם בהישג יד שם של אינסטלטור מומחה בתחומו אשר מאחוריו פרוייקטים מורכבים. איתור נזילות הוא פעולה מורכבת שדורשת מיומנות רבה ושימוש במכשירים חדשניים. לא כל אינסטלטור מחזיק מצלמה טרמית אשר באמצעותה איתור הנזילה והטיפול בה יהיו מדויקים וממוקדים. לכן, בבעיה מורכבת יותר השקיעו יותר בחיפוש.

איפה ואיך לחפש אינסטלטור באזור העיר רחובות?

חיפוש אינסטלטור מומלץ ברחובות יכול להתחיל דרך האינטרנט אם לא קיבלתם המלצות. חפשו באתרי אינטרנט רציניים בתחום בעלי המקצוע. אלה כבר עושים סינון ראשוני של בעלי המקצוע המפורסמים בהם ודורשים מהם הצגת תעודת מקצוע ותעודת יושר מהמשטרה. שם גם מחולקים בעלי המקצוע לפי אזורים ויהיה לכם נוח לחפש בהם אינסטלטור ברחובות מומלץ. עם זאת, גם אם הגעתם לאינסטלטור בדרך אחרת אל תהססו לבקש ממנו להציג תעודות מקצוע

. שומעים כל הזמן על בעלי מקצוע שמעולם לא קיבלו הכשרה בתחום או בעלי עבר לא נקי שלא מהססים להמשיך להכנס לבתים ולעשו נזקים. האמינות חשובה מאוד במקצוע כמו אינסטלציה בו הלקוח לא יכול לראות את תוצאת העבודה באופן ברור וצריך להסתמך על האמון באינסטלטור. חשוב גם לבדוק עם אילו חומרים עובד האינסטלטור. אם אינכם מבינים, עשו בדיקה באינטרנט וקראו מהם החומרים המומלצים לשימוש לפתרון הבעיה ובדקו עם האינסטלטור שהוא אכן משתמש בחומרים טובים. מעבר לכך, ראו עם מי יש לכם עסק, כמה הוא שירותי ועד כמה ניתן לסמוך עליו לטווח ארוך.

למה כדאי להזמין אינסטלטורים מומלצים ברחובות?

אם נחקור מעט את המקצוע הזה נבין מדוע אינסטלטור באזור רחובות כל כך מבוקש. האינסטלטור מטפל בבעיות שכולנו נתקלנו בהם ביום יום יותר מפעם אחת, אם זה בבית הפרטי או בבית המשותף. האינסטלטור בשפלה מטפל בבעיות מים, צנרת מים, כלים סניטרים לתיקון והתקנה ובבעיות ביוב כאלה ואחרות. מי לא נתקל במצב של סתימה בכיור והזמנת אינסטלטור? או וועדי בתים באזור השפלה שגילו יום אחד להפתעתם שעליהם להזמין בדחיפות שלא סובלת דיחוי אינסטלטור באזור רחובות אשר יפתח הביוב בבניין מכיוון שהביוב החל לעלות על גדותיו, להציף את הרחובות בריחות לא נעימים?

מומלץ לבחור אינסטלטור ברחובות מוסמך ובעל תעודה, במיוחד כאשר מדובר בעבודת אינסטלציה מורכבת. בנוסף לזאת, רצוי לבקש מאותו אינסטלטור ברחובות שמות של אנשים אצלם הוא כבר ביקר ולבקש המלצות. בעניין המחירים, מאחר ואין מחיר אחיד בשוק בעבור עבודת אינסטלציה וכל אחד יכול להציע מחיר שונה יש תחילה לבצע סקר מחירים אצל מספר אינסטלטורים, ואז לבחור את הממוצע. אל תתפתו למחיר נמוך מאד, עלות נמוכה מעידה על איכות עבודה נמוכה.

בנוסף לזאת, פעמים רבות הצעות מחירים של אינסטלטורים ברחובות היא הצעת מחיר התחלתית ולא תמיד יהיה זה הסכום שתשלמו בתום העבודה ביובית בשפלה.

בקש הצעת מחיר >>
לשיחת ייעוץ ללא עלות
Call Now Button דילוג לתוכן