איך לבחור אינסטלטור מומחה

אומרים שמים ימצאו תמיד לאן לזרום. זה הקסם והיופי שלהם בטבע, אבל כשמדובר במערכת האינסטלציה הביתית זהו לא בהכרח יתרון. מערכת האינסטלציה היא מערכת שרובנו כלל לא חושבים על קיומה, במיוחד לא על החלק שלל צינורות הביוב, אך מערכת זו פועלת כל הזמן ומשרתת אותנו ולכן נוצרות בה מדי פעם תקלות שקוטעות את שגרת היום. לעיתים המערכת דורשת טיפול רציני יותר המיועד לאינסטלטור מומחה בעל ניסיון של שנים בתחום והיכרות מעמיקה גם עם החלק המורכב ביותר של מערכות האינסטלציה בבית וגם מחוץ לבית.


 • אינסטלטור מומחה
 • אינסטלטור מומחה

זמינים עבורכם 24/7 צרו קשר עכשיו

 ללא עלות 

  איתור הבעיה עם אינסטלטור מומחה

  מערכת האינסטלציה היא מערכת גדולה ומסועפת של צינורות העוברת מתחת לרצפה ומאחורי הקירות. רק כאשר רואים את הצנרת חשופה מבינים עד כמה העניין מורכב. לכן, במערכת גדולה כזו יכולות להיות בעיות נקודתיות מאוד ופשוטות המתבטאות בעיקר בכלים הסניטריים עצמם כמו הברז או הניאגרה, בעיות שיכולות להיפתר ברגע רק באמצעות החלפת גומיה או פתרון זריז אחר, אך ישנן בעיות מורכבות הדורשות החלפת חלקים בצנרת ואפילו החלפת מערכת מים וביוב. לעיתים איתור הבעיה הוא עיקר העבודה וישנו הבדל בין איתור הבעיה על ידי אינסטלטור מומחה שידע לאתר את המקום המדוייק מבלי להסב נזק לכל הבית לבין אינסטלטור חובבן שישבור קירות ללא אבחנה, יביא להרס וחורבן ועדיין לא בהכרח יאתר את המקום הבעייתי ויפתור את הבעיה.

  למה לבחור באינסטלטור מומחה?

  זוהי למעשה אחריות שלכם לבחור את האינסטלטור המתאים לבעיה הקיימת אצלכם. כאשר מדובר על ברז דולף, סביר כי גם האינסטלטור הקרוב והזמין ביותר שהשאיר לכם מגנט על הדלת יוכל לבצע את העבודה. עדיין, כיוון שישנם לא מעט שרלטנים בתחום, עדיף להזמין מישהו מוכר שכבר התנסיתם בשירותיו או לפחות מישהו שאתם מכירים התנסה. כאשר זוהי בעיה מורכבת יותר כמו נזילה בתקרת חדר הילדים או הסלון ולא ברור מהו המקור, או פיצוץ בצינור הדורש טיפול מורכב, זה המקום לבדוק טוב יותר את מי אתם מכניסים הביתה. כאן מומלץ לפנות לאינסטלטור מומחה בעל שם ובעל ותק שטיפל בבעיות מורכבות בסדרי גודל גדולים. אנו במימון מאיר ובניו בע"מ מטפלים בבעיות אינסטלציה בסדרי גודל שונים, החל מבעיות קטנות ופשוטות בבתים פרטיים ועד בעיות בסדרי גודל גדולים מאוד בחברות ומוסדות. שלא תטעו, כל בעיה, קטנה כגדולה, מקבלת את היחס הרציני והטיפול המסור ביותר.

  אמרתם אינסטלטור מומחה - אמרתם מימון מאיר ובניו!

  מלבד ידע וניסיון בתחום, אינסטלטור מומחה משקיע ועובד עם הכלים המתקדמים ביותר. בתחום האינסטלציה ישנה התקדמות רבה וחיבור רב לטכנולוגיה. מצלמות אופטיות חכמות, מצלמות תרמיות, מכונות הידראוליות ועוד הן חלק מארגז הכלים של אינסטלטור ההולך עם הקדמה ומגיע אל הלקוח במטרה לתת את הטיפול הטוב ביותר. אנחנו בחברת מימון מאיר ובניו משלבים בעבודה שלנו בין ידע וניסיון של שנים לבין הליכה עם הקדמה והתעדכנות תמידית בחידושים בתחום. כך אנחנו עובדים מאז 1970 בה הוקמה החברה.

  אם אתם מחפשים אינסטלטור מומחה חייגו עכשיו 050-5384022 ונגיע אליכם עם צוות אינסטלטורים עם הציוד החדיש והמתקדם בתחום האינסטלציה.

   
  בקש הצעת מחיר >>
  לשיחת ייעוץ ללא עלות
  Call Now Button דילוג לתוכן