התקנת ברז מטבח - איך מתבצע התהליך?

לברזים ישנו חלק חשוב בכל חדר אמבטיה או מטבח. חשיבותם של הברזים היום אינה רק מהמקום הפרקטי אלא גם מהמקום העיצובי. היום ישנם ברזים מסוגים שונים, ברזים בגדלים שונים, עם ידיות בעלות צורה ומיקום משתנה. 

התקנת ברז מטבח צריכה להתבצע בצורה מקצועית ומדויקת. מלבד חיבור הברז עצמו, יש לקחת בחשבון את תנאי השטח. למשל, פילוס האזור עליו מותקן הכיור הוא משמעותי. במידה והאזור עליו מותקן הכיור לא יהיה מיושר היטב, הדבר יתן תחושה כי הברז עקום. 

אנחנו במימון מאיר ובניו בע"מ מתקינים את כל סוגי הברזים: התקנת ברזי קיר, התקנת ברזי ברבור, ברזי פרח, ברז מפל ועוד. נוכל גם להמליץ לכם על הברז המתאים לצרכים שלכם או לטעם העיצובי שלכם.


 • התקנת ברזים

זמינים עבורכם 24/7 צרו קשר עכשיו

ללא עלות 

  מה ההבדל בין התקנת ברז מטבח לכיור אמבטיה

  ברזים לאמבטיה הם מהברזים המורכבים ביותר שישנם. במיוחד כאשר מותקן חיבור לראש המקלחת הממוקמת אף היא בתוך האמבטיה. ברז פרח הוא הברז הפופולארי ביותר לברזים באמבטיה ואלה נחשבים גם ברזים עמידים. התקנת ברז כיור אמבטיה בצורה נכונה ומדוייקת היא חשובה ליציאתם של המים בצורה טובה ובלחץ תקין. חשוב לוודא כי הברז, הן באמבטיה או במטבח והן בכיור, מותקן במקום הנכון כך שלא תהיה התזת מים בעת פתיחת הברז אל מחוץ לכיור או המקלחת. לכן, גם אם נראה .במבט ראשון כי התקנת ברז כיור אמבטיה היא פשוטה וקלה ויכולה להתבצע בקלות לבד, הדבר לא מדויק. מומלץ להזמין בעל מקצוע מיומן אשר ידע לוודא כי תנאי השטח מתאימים להתקנת הברז וגם שהברז יותקן בצורה הטובה ביותר. לדוגמה, בהתקנת ברז מטבח / קיר יש להקפיד כי מרכז הפיה נמצא בדיוק מעל פתח הניקוז של הכיור או האמבטיה. חשוב להתקין את ברז האמבטיה במקום הנכון, למשל לא להתקינו בדופן הפנימית של האמבטיה.


  לפני התקנת ברז מטבח - איך בוחרים את הצינור המתאים?

  לכל ברז ישנם צינורות המחוברים אליו. בלעדי אותם צינורות גם הברז המעוצב ביותר יהיה קישוט ולא יותר… בעת התקנת הברז חשוב לשים לב גם לצינורות. הצינורות צריכים להיות גמישים אך עם זאת לא רכים מדי. צינורות רכים מדי עלולים להתפוצץ מעוצמת לחץ המים. הצינורות צריכים להיות גם באורך המתאים- לא קצרים מדי ולא ארוכים מדי. צינורות ארוכים מדי נוטים להסתובב ולהסתבך סביב עצמם וכך מופחתת עוצמת זרם המים.

  לסיכום, ברז אמנם נראה האביזר הפשוט הבסיסי ביותר בחדר האמבטיה או במטבח. ראשית, היום ישנם סוגים שונים של ברזים הנבדלים זה מזה גם בפרקטיות ואופן השימוש וגם בעיצוב וכדאי לשמוע דעה מקצועית לגבי סוג הברז המומלץ ביותר. שנית, בהתקנת ברז מטבח יש לקחת בחשבון גורמים שונים ולשים לב אליהם, אחרת הברז לא יעשה את עבודתו כמו שצריך.

  החלפה, או התקנה של ברז מטבח היא פעולה פשוטה יחסית, שבמעט תשומת לב והתייחסות מקצועית, תוכלו לבצע בכוחות עצמכם.

  יחד עם זאת, אם אינכם בטוחים באחד משלבי התהליך, או יותר, רצוי להשתמש בשירותי אינסטלטור מקצועי, שיבטיחו לכם עבודה נקיה ומקצועית עם מינימום תקלות.

  נשמח להגיע אליכם ולתת לכם את השירות הטוב ביותר גם בכל הקשור לבחירת הברזים והתקנתם.

  בקש הצעת מחיר >>
  לשיחת ייעוץ ללא עלות
  Call Now Button דילוג לתוכן