עבודות פיתוח ותשתיות ע"י קבלן מוסמך

מאחורי כל שכונה או פרוייקט בניה חדש עומדת עבודת פיתוח אשר קובעת במידה רבה מאוד את איכות חיי התושבים בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. אמנם כל בניין חדש נראה יפה ומבריק לאחר בנייתו, אך אם עבודות פיתוח ותשתיות לא תתבצע כפי שצריך, מהר מאוד יתהפכו חיי התושבים על פיהם ויהפכו לסיוט מתמשך. לכן, גם ואולי במיוחד לעבודות פיתוח, חשוב לפנות לחברה בעלת ניסיון של שנים בתחום, חברה המקפידה על עבודה יסודית ומקצועית ולא מנסה לחסוך בעבודה או אמצעים אלא מבצעת עבודת פיתוח ללא פשרות.
 • עבודות פיתוח
 • נזילות ברחובות

זמינים עבורכם 24/7 צרו קשר עכשיו

  ללא עלות

  עבודת פיתוח מתחילה בתכנון נכון

  עבודת פיתוח היא שם כולל לסוגים שונים של עבודות: עבודות עפר, עבודות ניקוז ותכנון קווי מים, פתרון בעיות בקו הביוב, עבודת סלילה של כבישים, מדרכות או שבילי גישה לבתים. לא תמיד מדובר רק על הכנת מקום מאפס. פרוייקטים של פינוי בינוי בלב הערים הופכים נפוצים יותר ויותר. בעבודות פינוי בינוי נדרשת החלפת התשתיות הקיימות לתשתיות אשר יעמדו בעומס העומד לגדול באופן משמעותי. 

  אלה גם עבודות שאינן מתבצעות בשטח פתוח ולא מיושב אלא להיפך, עבודות פיתוח ותשתיות הללו מתבצעות בשכונות מאוכלסות מאוד ובמרכזי הערים. החברה העוסקת בעבודות פיתוח של פרוייקטים אלה ניצבת בפני אתגר רציני: עבודה מקצועית שתספק תשתיות הולמות לדיירים ומנגד ביצוע העבודה כך שתפגע באופן מינימלי בשגרת חיי הדיירים המתגוררים בבתים הסמוכים והתושבים הנמצאים באזור. לצורך כך נדרש תכנון נכון של הפרוייקט, חלוקת המשאבים והתקציב בצורה נכונה וביצוע העבודה על פי התכנית.


  חברה בעלת ותק של שנים בעבודות פיתוח ותשתיות

  אנחנו במימון מאיר ובניו בע"מ עוסקים כבר עשרות שנים בכל הקשור לעבודות פיתוח ותשתיות במקביל לעבודות אינסטלציה ושיפוצים.

  העיסוק שלנו בתחום הבניה והשיפוצים מזוויות שונות עוזר לנו לבצע את כל אחד מסוגי העבודות בדרך הטובה ביותר ולהגיע לתוצאות המספקות את הלקוח לטווח ארוך.
  כאשר אנו עוסקים בעבודות פיתוח, אנו יודעים היטב כיצד תתבצע עבודת הבניה או השיפוצים לאחר מכן ומה נדרש מאיתנו בתור העוסקים בעבודת התשתיות והפיתוח. לכן אנו עובדים תוך הסתכלות על התמונה הרחבה והתחשבות במהלכים שיעשו לאחר שעבודת הפיתוח תסתיים.

  אנו משתמשים בכל האמצעים הנדרשים להכנת האזור לבניה בצורה הטובה ביותר. אם ישנן בעיות ניקוז וביוב במקום, נביא ביובית בכדי לנקות את קווי הביוב ולתת פתרון ארוך טווח לבעיות הקיימות. בתור חברת שיפוצים ואינסטלציה, אנו יודעים היטב כי אי אפשר לחפות בחיפוי מבריק וחדש על בעיות תשתית. בעיות אלה יתפרצו ואי אפשר לטאטא אותן מתחת לשטיח. זוהי צורת ההסתכלות שלנו על כל עבודה ולכן עבודות פיתוח שאנו אחראים להן נעשות באופן יסודי ללא פשרות.

  בקש הצעת מחיר >>
  לשיחת ייעוץ ללא עלות
  Call Now Button דילוג לתוכן