שיפוץ חיצוני

רובנו שמים לב לכל סדק או נפיחות בקירות שנוצרים עם הזמן בדירה הפרטית שלנו וגם דואגים לשפץ בהתאם לצורך. למבנה החיצוני, הבניין עצמו, אנו נוטים לשים לב פחות ונוהגים עימו כאילו לא חלה בו התבלות ושחיקה עם הזמן. הבניין החיצוני עובר אף הוא שחיקה והתבלות. הוא נתון להשפעת מזג האוויר יותר מקירות הדירה הפנימיים. לכן, שיפוץ חיצוני מדי תקופה הוא חשוב לא רק בשל האסתטיקה והתחושה הנעימה אלא בשל הבטיחות של דיירי הבניין.


  • שיפוץ חיצוני
  • קבלן שיפוצים ברחובות
  • קבלן שיפוצים בראשון לציון
  • קבלן שיפוצים במודיעין

מעבודות צבע ועד תיקונים מקיפים

כאמור, שיפוץ חיצוני אינו אומר רק טיפול פנים לבניין אלא יתכן שנדרש טיפול מקיף הרבה יותר. באחריות הועד או מי מהדיירים שלוקח אחריות להקיף מדי שנה את המבנה ולראות כי אין בו סדקים שמתפשטים, נפיחויות בולטות בקירות. יש לבדוק כי אין ברזלים בולטים לעין באזורים בהם יש עמודי ברזל או קורות תמיכה מבטון. ברזל חשוף עובר החלדה עם הזמן וקורוזיה ומהווה סכנה עד כדי מתן צו פינוי או הריסה של המבנה במקרה קיצוני. חשוב גם לבדוק מדי תקופה את מקלט הבניין ולראות שהוא במצב תקין, מפונה מפסולת ועומד בתקנים. יש גם לבדוק כי הצנרת במצב תקין. ברבים מהבתים בישראל עוברת צנרת ישנה ובלויה העשויה מברזל חלוד שעבר קורוזיה. החלודה מחלחלת למים ולכן גם אם אין תקלה חשוב להחליף את הצנרת לצנרת חדשה העשויה מחומרים עמידים ואטומים יותר. כמובן שמעבר לכל אלה שיפוץ חיצוני מרענן את הבית ונותן לו מראה צעיר ואסתטי.

בכל מקרה: להזמין חברה בעלת ניסיון

ההחלטה לשפץ את הבניין תלויה לא רק בדייר אחד אלא ברוב של דיירים, ולכן, כאשר כבר מחליטים לגשת לפרוייקט, יש לגשת אליו בשיא הרצינות בכדי לקבל תוצאות מספקות ולטווח ארוך. חשוב לבחור לפרוייקט בחברה בעלת ניסיון רב בשיפוצים חיצוניים, חברה אשר מאחוריה לא רק עבודות הכוללות קילוף הצבע הישן והשפרצת צבע חדש אלא שיפוצים מקיפים הכוללים עבודות מקיפות של חיזוק יסודות המבנה. יש לבחור חברה בעלת רישום וסיווג מתאימים לביצוע עבודות עם אחריות רבה. עבודות אלה קובעות את מידת הבטיחות של דיירי המבנה ויכולות לעשות את ההבדל בין מבנה שניתן לגור בו לבין מבנה המיועד להריסה. אנחנו חברה שמאחוריה שנים של עבודות שיפוצים, מהעבודות המורכבות ביותר ועד העבודות הפשוטות, בעלי כל הניסיון והציוד הנדרשים גם לעבודות שיפוץ מורכבות.

לתת ביטחון עם עבודה בטוחה

בתור חברה אשר פרוייקטים רבים מאחוריה החל מ- עבודות פיתוח ועד שיפוצים כלליים, אנו דואגים לא רק לבטיחות הדיירים המתגוררים בבניין באמצעות עבודה יסודית ומקצועית. אנו דואגים שהעבודה תתבצע בצורה בטוחה עם כל האמצעים הנדרשים לכך. עבודות שיפוץ חיצוני דורשות עבודה בגובה וניתן לשמוע לא מעט על אסונות במהלך בניה. אנו מקפידים לעבוד על פי נהלים ולא חוסכים באמצעים בכדי שלא רק נקבל בניין משופץ לרווחת דייריו, אלא גם בכדי שכל עובדינו ישובו בשלום הביתה.

בקש הצעת מחיר >>
הצעת מחיר מהירה
דילוג לתוכן