שיפוץ לובי בניין

הבית שלנו הא המקום בו נרצה להרגיש ביטחון, נוחות, חמימות ובאופן כללי- שזה המקום שלנו. הדבר נכון לא רק לגבי הדירה עצמה. הדבר הראשון אותו רואים כאשר חוזרים הביתה הוא הבניין בו אנו גרים. לכן, גם שיפוץ חיצוני של הבניין הוא חשוב. אם אין לכם ולשכניכם כרגע את התקציב לשיפוץ כולל של הבניין, ניתן להסתפק גם בשיפוץ הלובי. שיפוץ לובי בניין אינו בהכרח כרוך בהוצאות גדולות, יכול לכלול פעולות פשוטות יחסית ושינויים קטנים שיחדיו מחוללים שינוי גדול בתחושה.


 • שיפוץ לובי

זמינים עבורכם 24/7 צרו קשר עכשיו

 ללא עלות 

  לובי הבניין - כרטיס הביקור שלכם

  לאנשים רבים חשוב שכאשר מגיעים אליהם אורחים הבית יהיה נקי ומסודר, אך יש לזכור כי הרושם הראשוני נוצר עוד עם כניסתו של האורח אל השטח הציבורי של הבניין - הלובי. הדבר משמעותי עוד יותר כאשר אתם נמצאים לפני מכירתה של דירה או השכרתה. אז הרושם הראשוני שיווצר אינו רק בעל השלכות חברתיות- מה יחשבו האורחים על מידת האסתטיקה שלכם, אלא השלכות כלכליות- מתי תצליחו למכור את הדירה או להשכיר אותה ובאיזה מחיר. למראה הלובי ישנה ללא ספק השפעה על ערך הדירה. לכן, ראו בעבודת שיפוץ לובי כהשקעה. גם אם אינכם מתכוונים למכור את הדירה או להשכירה בזמן הקרוב, שיפוץ לובי הבניין יחזיק למשך שנים וישפיע על ערך הדירה ברגע המתאים.

  איך משפצים לובי של בניין?

  שיפוץ הלובי יכול להתבצע בסדרי גודל שונים, החל משינויים קטנים, אך בעלי אפקט משמעותי, דרך שינויים גדולים יותר, כולל חלוקה אחרת של השטח הנתון, הוספת נישות ואפילו מחסנים אם ישנו שטח פנוי. ניתן אף ללכת רחוק עוד יותר ולבצע הרחבה של הלובי או שינוי במיקום הפתחים אך לכך יש צורך באישור בניה מטעם הרשות המקומית. אך נחזור לדברים הקטנים: החלפת גופי תאורה, הוספת מראות שיוצרות תחושה של מרחב וגם משמשות את הדיירים או האורחים המגיעים, חידוש תיבות הדואר, צביעת הקירות, הוספת עציצים או חידוש שביל הגישה לבית נותנים תחושה של אסתטיקה ונעימות. חידוש הריצוף וחיפוי קירות חדר המדרגות ייצור מראה שונה לחלוטין, מראה של בית חדש.

  בחירת החברה המתאימה לשיפוץ לובי בניין

  בין אם אתם רוצים לבצע את הדברים הקטנים שייצרו שינויים משמעותיים, ובין אם אתם מתכננים עבודות מקיפות יותר(כמו למשל שיפוץ חיצוני), מומלץ לפנות לחברת שיפוצים אמינה, אחראית ובעלת ניסיון. הניסיון רב השנים שלנו לימד אותנו איך ליצור שינוי מקסימלי בהשקעת כספים מינימלית מצידכם. אנחנו לא ממהרים לפנות לעבודה רחבת היקף הדורשת מכם הוצאות עתק. אנחנו הולכים יחד איתכם ובהתאם לצרכים ולתקציב שלכם נדע ליצור בדיוק את השינוי שלו חיכיתם. כל אחד רוצה להכנס לבניין מואר, מרווח ואסתטי לאחר יום עבודה ארוך. אנחנו כאן בכדי ליצור את השינוי גם בלובי הבניין שלכם.

  בקש הצעת מחיר >>
  לשיחת ייעוץ ללא עלות
  Call Now Button דילוג לתוכן