שיפוץ מקלחת

המקלחת או חדר האמבטיה באופן כללי הם המקום בו אנו לוקחים לעצמנו כמה דקות (וכשיש זמן גם יותר…) לפני תחילת היום או בסופו. זה המקום להתנתק בו מכל מטלות היום יום ולקבל בו פרטיות מלאה גם בתוך הבית שלנו. חדר האמבטיה צריך להיות חדר שכיף לנו להיות בו, חדר שעיצובו מתאים לטעם שלנו, ואפילו שיש בו מעט יוקרה. מעבר ליופי ולתחושת הפינוק, חדר אמבטיה הוא מהחדרים הרגישים ביותר בגלל הלחות והחום שבו. בחדר האמבטיה במיוחד חייבים להיות עירניים להתפתחות רטיבות ונפיחות בקירות ובתקרה וכמובן להתפתחות עובש ולשפץ את חדר האמבטיה בהתאם לצורך.
 • קבלן שיפוצים ברמלה
 • קבלן שיפוצים ברמלה
 • אינסטלטור מומלץ באזור השפלה

זמינים עבורכם 24/7 צרו קשר עכשיו

 ללא עלות 

  לשפץ את האמבטיה מלמעלה ומלמטה

  שיפוץ המקלחת או חדר האמבטיה דורש שילוב בין עיסוק בחלק הקשור למבנה עצמו כמו ריצוף וחיפוי, לבין החלק הקשור למערכת האינסטלציה- הצנרת עצמה במידת הצורך וגם התקנת הכלים הסניטריים החדשים- מקלחון, אמבטיה, כיור או שירותים. לכן, שיפוץ המקלחת נעשה בשיתוף פעולה של שני בעלי מקצוע לפחות: שיפוצניק ואינסטלטור. אנחנו במימון מאיר ובניו בע"מ נגיע אליכם עם שני הכובעים: אנו עוסקים הן בשיפוצים מסוגים שונים והן באינסטלציה. כך נוכל לחסוך לכם חיפוש בעל מקצוע לכל תחום ונוכל כמובן לחסוך לכם עלויות. גם את עבודת השיפוץ וגם את עבודת האינסטלציה אנו מבצעים על הצד הטוב ביותר. הבחירה האם להחליף את הצנרת כולה (מה שמומלץ במיוחד בבתים ישנים בהם הצנרת לא הוחלפה זמן רב) או לבצע שיפוץ נקודתי בחדר האמבטיה או שיפוץ נרחב יותר ללא החלפת הצנרת היא כמובן בידיים שלכם. אנחנו ניתן את המלצתנו משנים של ניסיון אך נתאים את העבודה לרצונכם.

  שיפוץ המקלחת על פי הצרכים והתקציב

  אופן שיפוץ חדר האמבטיה יכול להשתנות על פי הצרכים המשתנים לאורך החיים. אם רכשתם את הדירה בתור זוג צעיר והתקנתם מקלחון בלבד, יתכן שעם לידת ילדכם הראשון תרצו החליף את המקלחון לאמבטיה שתשמש לרחצת הילדים או להתקין אמבטיה בנוסף. יתכן מצב הפוך בו לאחר שהילדים גדלו תראו באמבטיה כלי מיותר ותרצו לחזור למקלחון בלבד. יתכן שתרצו שינוי בכלי סניטרי אחר כמו הכיור או השירותים. כלי אחד יכול לתת את הטון בעיצוב חדר האמבטיה כולו. יש המחפשים עיצוב אופנתי וצעיר ויש המנסים לקבל חדר אמבטיה בסגנון מלכת אנגליה. הכל תלוי בכם ואנחנו כמובן איתכם. נעזור לכם לחשוב על פתרונות יצירתיים שיספקו את השינוי לו אתם מצפים בתקציב העומד לרשותכם. כאן במימון מאיר ובניו אנו מספקים שירותי שיפוץ לובי גם כן, לחצו על המילה כדי לראות עוד פרטים.

  שיפוץ מקלחת- רק על ידי מומחים

  אמנם חדר האמבטיה או המקלחת הוא מהחדרים הקטנים בבית אך דווקא כאן טמונה המורכבות שלו. המשימה  להכניס הרבה בשטח מצומצם היא מאתגרת. הוסיפו לכך את התנאים המיוחדים של לחות וחום מעבר לרגיל וקבלו חדר שמומלץ לתת רק למומחים לטפל בו. פנו אלינו ונשפץ לכם את המקלחת בדיוק לפי הצרכים, התקציב וגם החלומות שלכם.

  בקש הצעת מחיר >>
  לשיחת ייעוץ ללא עלות
  Call Now Button דילוג לתוכן