שיפוצים כלליים

צריכים חדר נוסף בבית? הקן התרוקן ואפשר לותר על אחד מחדרי השינה לטובת חלל פתוח בדירה? רוצים להחליף, לשנות, לגוון ולחדש? שיפוצים כלליים הם רלוונטיים תמיד ועונים על צרכים רבים ומטרות שונות. שיפוצים כלליים נדרשים פעמים רבות לאחר רכישת דירה בכדי להתאים אותה לצרכים וגם לטעם שלכם. גם שינויים בחיים או בטעם בה הם סיבה מספיקה לשיפוצים בסדר גודל כזה או אחר. אנחנו במימון מאיר ובניו בע"מ מתמחים בשיפוצים מסוגים שונים כבר שנים. עבודות השיפוצים שלנו באזור המרכז הן רבות ויתכן מאוד שכבר התרשמתם מהן אפילו מבלי שידעתם, למשל ברשת בפאבים "דבלין", קפה מילאנו ברחובות, חברות שונות וגם בתים פרטיים רבים.  • קבלן שיפוצים כרמי יוסף
  • אינסטלטור בכרמי יוסף
  • קבלן שיפוצים בנס ציונה

שיפוצים ואינסטלציה – ליהנות מכל העולמות

כאשר משפצים דירה או חלקים ממנה(למשל שיפוץ מקלחת) זה הזמן המתאים ביותר גם לחדש את התשתיות, המערכות הנסתרות שאיננו שמים אליהן לב במהלך היום יום עד שלא מתרחשת בהן תקלה. אנחנו מדברים כמובן על מערכת האינסטלציה בבית. רבים נרתעים מלגעת בצנרת במהלך שיפוצים כי אינם מעוניינים לערב בעל מקצוע נוסף ולהכניס ראש בריא למיטה חולה. הם אומרים לעצמם שכל עוד לא התגלו צרות בצנרת, למה להכנס להתעסקות והוצאות מיותרות. אנחנו נחסוך לכם את הצורך למצוא בעל מקצוע נוסף וגם נציע לכם מחיר משתלם. המומחיות שלנו הן בשיפוצים מכל הסוגים והן באינסטלציה תיתן לכם את הביטחון כי על שני התחומים אמונה חברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון של שנים. המיומנות שלנו באינסטלציה היא של עשרות שנים. את החלפת הצנרת או תיקונים נדרשים בה נבצע בזריזות ומיומנות כך שחלק זה כמעט לא יורגש בתוך השיפוצים.

כשפרקטיות ויופי נפגשים

אנו מאמינים ששיפוצים מחייבים שילוב של פרקטיות ויופי. נשמח לעזור לכם בתכנון השיפוץ מן הניסיון הרב שצברנו עם השנים, להתאים את החומרים וליצור עבורכם את הבית שעליו חלמתם. ההיכרות שלנו עם עולם השיפוצים תחסוך לכם גם כסף שיתכן מאוד שהייתם מוציאים ללא היעוץ שלנו. מניסיון, לרוב ניתן להגיע לאותה תוצאה בפעולה קצרה ופשוטה בהרבה מזו שנדמה שיש לעשות. אל הדרכים הקצרות, הפשוטות והזולות (אך ללא פשרה על איכות) מגיעים בעקבות ניסיון של שנים ולאחר פרוייקטים רבים. עבודתנו היא תמיד שילוב מנצח שבין פרקטיות ונוחות לבין יופי. נמצא תמיד את הדרך איך להעצים ולהבליט את היתרונות של הדירה או החלל אותו נשפץ ואילו את החסרונות או החולשות להפחית למינימום. בין אם זהו בית קפה, מסעדה, משרד, מבנה תעשייתי, וילה או דירה סטנדרטית- אנחנו נבצע את העבודה מתחילתה ועד סופה ביעילות ובאיכות ללא פשרות, כולל גימורים, צבע וכמובן- פינוי וניקוי המקום באופן מושלם.

אז מי אמר ששיפוצים הם תקופה קשה ובלתי נגמרת? פנו אלינו ותגלו ששיפוצים יכולים להיות אחרת.

 

בקש הצעת מחיר >>
הצעת מחיר מהירה
דילוג לתוכן