שיפוץ כללי לבית ולעסק

צריכים חדר נוסף בבית? רוצים להחליף, לשנות, לגוון ולחדש? שיפוץ כללי לבית או לעסק תמיד רלוונטי ועונה על צרכים רבים ומטרות שונות. 
שיפוצים כלליים נדרשים פעמים רבות לאחר רכישת דירה בכדי להתאים אותה לצרכים וגם לטעם שלכם. גם שינויים בחיים או בטעם בה הם סיבה מספיקה לשיפוצים בסדר גודל כזה או אחר. אנחנו במימון מאיר ובניו בע"מ מתמחים בשיפוץ כללי לבית או לכל מטרה אחרת ועושים זאת כבר שנים רבות. עבודות השיפוצים שלנו באזור המרכז הן רבות ויתכן מאוד שכבר התרשמתם מהן אפילו מבלי שידעתם, למשל ברשת בפאבים "דבלין", קפה מילאנו ברחובות, חברות שונות וגם בתים פרטיים רבים. • קבלן שיפוצים כרמי יוסף
 • אינסטלטור בכרמי יוסף
 • קבלן שיפוצים בנס ציונה

זמינים עבורכם 24/7 צרו קשר עכשיו

ללא עלות 

  למה לבחור בנו לביצוע שיפוץ כללי לבית שלכם?

  כאשר משפצים דירה או חלקים ממנה, זה הזמן המתאים ביותר גם לחדש את התשתיות, המערכות הנסתרות שאיננו שמים אליהן לב במהלך היום יום עד שלא מתרחשת בהן תקלה. אנחנו מדברים כמובן על מערכת האינסטלציה בבית. רבים נרתעים מלגעת בצנרת במהלך שיפוצים כי אינם מעוניינים לערב בעל מקצוע נוסף ולהכניס ראש בריא למיטה חולה. הם אומרים לעצמם שכל עוד לא התגלו צרות בצנרת, למה להכנס להתעסקות והוצאות מיותרות. אנחנו בחברת מימון מאיר ובניו נחסוך לכם את הצורך למצוא בעל מקצוע נוסף וגם נציע לכם מחיר משתלם. המומחיות שלנו הן בשיפוצים כלליים מכל הסוגים והן באינסטלציה תיתן לכם את הביטחון כי על שני התחומים אמונה חברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון של שנים. המיומנות שלנו באינסטלציה היא של עשרות שנים. את החלפת הצנרת או תיקונים נדרשים בה נבצע בזריזות ומיומנות כך שחלק זה כמעט לא יורגש בתוך השיפוצים.

  שיפוץ כללי לבית בשילוב פרקטיות ויופי

  אנו מאמינים ששיפוצים מחייבים שילוב של פרקטיות ויופי. נשמח לעזור לכם בתכנון השיפוץ מן הניסיון הרב שצברנו עם השנים, להתאים את החומרים וליצור עבורכם את הבית שעליו חלמתם. ההיכרות שלנו עם עולם השיפוצים תחסוך לכם גם כסף שיתכן מאוד שהייתם מוציאים ללא היעוץ שלנו.

  מניסיון, לרוב ניתן להגיע לאותה תוצאה בפעולה קצרה ופשוטה בהרבה מזו שנדמה שיש לעשות. אל הדרכים הקצרות, הפשוטות והזולות (אך ללא פשרה על איכות) מגיעים בעקבות ניסיון של שנים ולאחר פרוייקטים רבים. עבודתנו היא תמיד שילוב מנצח שבין פרקטיות ונוחות לבין יופי. נמצא תמיד את הדרך להעצים ולהבליט את יתרונותיה של הדירה או החלל אותו נשפץ ואילו את החסרונות או החולשות להפחית למינימום. בין אם זהו בית קפה, מסעדה, משרד, מבנה תעשייתי,שיפוץ כללי לבית, וילה או דירה סטנדרטית - אנחנו נבצע את העבודה מתחילתה ועד סופה ביעילות ובאיכות ללא פשרות, כולל גימורים, צבע וכמובן- פינוי וניקוי המקום באופן מושלם.

  אז מי אמר ששיפוצים הם תקופה קשה ובלתי נגמרת? פנו אלינו ותגלו ששיפוצים יכולים להיות אחרת.

   

  בקש הצעת מחיר >>
  לשיחת ייעוץ ללא עלות
  Call Now Button דילוג לתוכן