החלפת מערכות מים וביוב

מערכת האינסטלציה בבית היא מערכת נסתרת שכולנו מעדיפים שתישאר כזו כל עוד אפשר, אך מטבע הדברים גם מערכת זו דורשת טיפול מדי פעם ואפילו אחת לתקופה טיפול עשרת אלפים בו מוחלפת המערכת כולה. מערכת האינסטלציה בבית מורכבת משלוש מערכות שונות של צינורות: צינורות מים נקיים, מים אפורים (או מי דלוחין) וצינורות הביוב. הצורך בהחלפת מערכות מים וביוב מתעורר במיוחד בבתים בהם הצנרת היא ישנה ולא הוחלפה במשך שנים. החלפת צנרת מים או ביוב נדרשת גם בסדרי גודל גדולים יותר כאשר צינורות בקו המים או הביוב נשחקים ומתבלים ואינם עושים את עבודתם כפי שצריך. אנו בחברת מימון נחליף את החלק שנשחק, גם בצנרת הביתית וגם בצנרת המים או הביוב שמחוץ לבית.

הגורמים לשחיקתה של צנרת מים או ביוב

צינורות מים או ביוב, כמו כל חפץ אחר, עשויים חומרים שעם הזמן מתבלים. צינורות ישנים העשויים מתכת עוברים תהליך של החלדה או קורוזיה ואז נוצרים בהם סדקים. גם אם הצינור נותר תקין ולא נסדק, עדיין החלודה חודרת לתוך המים והדבר אינו בריא. סיבות נוספות לשחיקת צינורות מים וביוב הן התנפחות הצינור או עיוות שלו כתגובה למים ולחומרים הזורמים בו שנים. גם כניסת שורשים לצנרת דורשת טיפול מיוחד ולעיתים החלפת חלקים שלמים בצנרת. לעיתים התקלות הן במחברים ובאטמים שבין חלקי הצינור שאותם יש להחליף. גם שינויים והרחבות במבנים, למשל במסגרת תמ"א 38 דורשים התאמה והחלפה של צנרת המים והביוב שאמורה לעמוד בעומסים גדולים יותר. אנחנו נאתר את הגורם לתקלות החוזרות ונשנות במערכת הביוב ונחליף את החלק הפגום או את מערכת המים והביוב הביתית כולה.

החלפת מערכת המים והביוב בשיטות מתקדמות

החלפת מערכת מים או ביוב יכולה להיות ברמה הביתית וגם ברמה הסביבתית- שכונתית. כך או כך מדובר על עבודה מורכבת הדורשת את הניסיון, הכרת השיטות המתאימות והמתקדמות ביותר ושימוש בכלים המתאימים. אנחנו בחברת מימון מאיר ובניו בע"מ עובדים בשיטות מתקדמות שגורמות למינימום הפרעה לשגרת החיים שלכם. זיהוי האזורים הבעייתיים בדרכים מתקדמות כמו מצלמות מאפשר לנו לתת טיפול מקומי תוך פגיעה מינימלית בבית כאשר מדובר על הצנרת הביתית או בשבילי הגישה לבתים אם מדובר ברמה השכונתית. גם הכנסת הצינור החדש והוצאת הצינור הישן נעשית באמצעות מכונות מתקדמות.

להחליף את הצנרת הישנה לצנרת חדשה ואיכותית

בנוסף לשיטות עבודה מתקדמות, אנו מקפידים לעבוד עם צינורות מאיכות גבוהה שיהיו עמידים לשלושה ואפילו ארבעה עשורים. אנו עובדים עם צינורות העומדים בתקנים המחמירים ביותר ונותנים לכם מספר אפשרויות לבחירה, כשכל האפשרויות הינן מצוינות. אנו עובדים עם צנרת נחושת שמונעת הידבקות חומרים לדפנות, צנרת מגלוונת הבנויה כצינור בתוך צינור ומוגנת בפני קורוזיה, צנרת אס. פי המשלבת בין גמישות הפלסטיק לעמידות הברזל ועוד. אנו זמימון מאיר ובניו מתמחים בשירותי איתור נזילות.