התקנת ברזים

לברזים ישנו חלק חשוב בכל חדר אמבטיה או מטבח. חשיבותם של הברזים היום אינה רק מהמקום הפרקטי אלא גם מהמקום העיצובי. היום ישנם ברזים מסוגים שונים, ברזים בגדלים שונים, עם ידיות בעלות צורה ומיקום משתנה. המשותף לכל הברזים הוא שההתקנה שלהם צריכה להתבצע בצורה מקצועית ומדויקת. מלבד חיבור הברז עצמו, יש לקחת בחשבון את תנאי השטח. למשל, פילוס האזור שעליו מותקן הכיור הוא משמעותי. אם האזור עליו מותקן הכיור לא יהיה מיושר היטב, הדבר יתן תחושה כי הברז עקום. אנחנו במימון מאיר ובניו בע"מ מכירים היטב את כל סוגי הברזים: ברזי קיר, ברזי ברבור, ברזי פרח, ברז מפל ומה לא. נוכל גם להמליץ לכם על הברז המתאים לצרכים שלכם או לטעם העיצובי שלכם.

ברזים לאמבטיה- אי אפשר בלעדיהם

ברזים לאמבטיה הם מהברזים המורכבים ביותר שישנם. במיוחד כאשר מותקן חיבור לראש המקלחת הממוקמת אף היא בתוך האמבטיה. ברז פרח הוא הברז הפופולארי ביותר לברזים באמבטיה ואלה נחשבים גם ברזים עמידים. התקנת ברז בצורה נכונה ומדוייקת היא חשובה ליציאתם של המים בצורה טובה ובלחץ תקין. חשוב לוודא כי הברז, הן באמבטיה או במקלחת והן בכיור, מותקן במקום הנכון כך שלא תהיה התזת מים בעת פתיחת הברז אל מחוץ לכיור או המקלחת. לכן, גם אם נראה .במבט ראשון כי התקנת ברז היא פשוטה וקלה ויכולה להתבצע בקלות לבד, הדבר לא מדויק. מומלץ להזמין בעל מקצוע מיומן אשר ידע לוודא כי תנאי השטח מתאימים להתקנת הברז וגם שהברז יותקן בצורה הטובה ביותר. לדוגמה, בהתקנת ברז קיר יש להקפיד כי מרכז הפיה נמצא בדיוק מעל פתח הניקוז של הכיור או האמבטיה. חשוב להתקין את ברז האמבטיה במקום הנכון, למשל לא להתקינו בדופן הפנימית של האמבטיה.

לכל ברז יש צינור

לכל ברז ישנם צינורות המחוברים אליו. בלעדי אותם צינורות גם הברז המעוצב ביותר יהיה קישוט ולא יותר… בעת התקנת הברז חשוב לשים לב גם לצינורות. הצינורות צריכים להיות גמישים אך עם זאת לא רכים מדי. צינורות רכים מדי עלולים להתפוצץ מעוצמת לחץ המים. הצינורות צריכים להיות גם באורך המתאים- לא קצרים מדי ולא ארוכים מדי. צינורות ארוכים מדי נוטים להסתובב ולהסתבך סביב עצמם וכך מופחתת עוצמת זרם המים.

לסיכום, ברז אמנם נראה האביזר הפשוט הבסיסי ביותר בחדר האמבטיה או במטבח. ראשית, היום ישנם סוגים שונים של ברזים הנבדלים זה מזה גם בפרקטיות ואופן השימוש וגם בעיצוב וכדאי לשמוע דעה מקצועית לגבי סוג הברז המומלץ ביותר. שנית, בהתקנת הברז יש לקחת בחשבון גורמים שונים ולשים לב אליהם, אחרת הברז לא יעשה את עבודתו כמו שצריך. נשמח להגיע אליכם ולתת לכם את השירות הטוב ביותר גם בכל הקשור לבחירת ברזים והתקנתם. אנו במימון מאיר ובניו מתמחים גם בהתקנת צנרת גברית.