שרברב במרכז זה רק מימון מאיר ובניו

סוף סוף החלטתם לבצע שיפוץ בבית ולהחליף את מערכת הביוב והצנרת ולהזמין אינסטלטור (שרברב) למתן חוות דעת מקצועית ?! את עבודת האינסטלציה יש להשאיר רק לאנשי המקצוע, שרברבים בתחום , אלה בעלי הידע והניסיון באינסטלציה.
החלפת הצנרת הדירתית ופתיחת סתימות דורשות אינסטלטור (שרברב) מיומן ורק הוא יוכל לפתור את הבעיה בצורה והטובה ביותר ולטווח ארוך.
כיום , בשוק הישראלי אינסטלטורים משתמשים במספר סוגים של צנרת מים : צנרת מים מברזל, צנרת נחושת , צנרת פלסטיק וצנרת SP.

שרברב במרכז
צנרת מים מברזל – הותיקה ביותר. אינסטלטורים
צנרת מים מנחושת – משמשת בעיקר להזרמת מים מדוד לדירה ובחזרה .
צנרת פלסטיק – ניתנת להתקנה גם בהשחלה וכאשר ישנה נזילת מים בדירה אינסטלטור (שרברב) מוציא את הצינור הדולף ומחליף בחדש.

צנרת SP – משולבת פלסטיק ואלומיניום , חזקה ואמידה יותר הכולל מקשרים לחיצה שנלחצים על ידי מכשיר מתקדם שנימצא בידי אינסטלטור (שרברב), ומחלקי מים . אינסטלטורים תחום איתור נזילות מים מצנרת השתכלל מאוד בשנים האחרונות ויותר ויותר שרברבים החלו להתעסק בתחום ולעיתים תיקון צנרת מים מביאה בסופו של דבר לשיפוץ כללי.
איתור נזילות מים על ידי אינסטלטור (שרברב) מקצועי בצורה נכונה יכולה למנוע מצבים שלא לצורך ופתרון מוקדם של הבעיה יכול למנוע נזק גדול יותר בהמשך .
יש לוודא ש אינסטלטורים אכן עוסקים בתחומים אלה ויש להם את הידע והניסיון בהנחת צנרת מים וביוב. אינסטלטורים.

עברתם דירה וזקוקים ל אינסטלטור (שרברב) או אינסטלטורים ?

לפני החיפוש אחר בעל מקצוע מתאים יש לנסות לאפיין את מהות הבעיה ויש להכיר את השירותים שמציעים אינסטלטורים השונים בשוק הישראלי.

על מנת לבחור איש מקצוע טוב ואמין תחילה ניתן להעזר באתרי האינטרנט השונים המכילים מאגר גדול של בעלי מקצוע אינסטלטורים בתחום שחיפשתם.

כאשר נגשים לאתר אינסטלטור(שרברב) יש לבדוק כי האינסטלטור נבדק על ידי צוות האתר וכי הוא מוסמך ובעל ניסיון בתחום האינסטלציה לבצע את עבודות הדרושות .

אם מדובר בעבודת אינסטלציה גדולה ורצינית יש לבקש מהשרברב הצעת מחיר בכתב שבה יפורט כל המחירים , לוח הזמנים לביצוע העבודה והעבודות המתוכננות לביצוע, כל אינסטלטורים מספקים זאת .

שרברב במרכז יכול להשאיר אחריות בכתב על העבודה , במקרה של נזק חוזר יש לדעת מה כוללת האחריות.

שרברב טוב יספק לכם עבודה מקצועית אשר תחזיק מעמד לאורך זמן , יהיה אדיב וייתן הסבר על העבודה הנעשית.
שרברב טוב הוא שרברב שיש לו המלצות וניסיון של שנים ואשר ראה הרבה נזקי צנרת ודליפות מים ונזקים נילווים כאשר עבודת השרברבות נעשית בצורה יעילה. כאשר השרברב מגיע לדירה , מאתר את מקור הנזק על ידי הכלים המתאימים אינסטלטור (שרברב) מקצועי ומיומן .

יש בעיה והיא אינסטלציה ?

כמובן שאתה צריך שרברב במרכז, אבל יש להבין שגם במקצוע מסוג יש התמחויות שונות בתחום האינסטלציה. כאשר לא כל אינסטלטורים יכולים לתת מענה ופתרון מיידי לאותה בעיה, משום שלא ברשות כל אינסטלטור (שרברב) יש את המכשור המתאים והמתקדם , אז לעיתים חלק מהשרברבים נעזרים בשרברב אחר בכדי למלא את החסר . כאשר יש סתימה בחצר הבית ויש צורך בציוד לפתיחת סתימות בחצר הבית או פתיחת סתימה בלחץ מים גבוה יש אינסטלטורים שנעזרים בשטיפה בלחץ מים גבוה .
אינסטלטורים רבים משתמשים כיום בקפיץ חשמלי שהוא מתן פיתרון יעיל במערכת הדלוחין בדירה .
כאשר אינסטלטור (שרברב) מגיע עם קפיץ חשמלי יש ברשותו את היכולת לפתוח את הסתימה ולנקות את הקו .
כשיש דליפה בדירה יש צורך באינסטלטור המתמחה באיתור נזילות ושיש ברשותו את המכשור המתקדם לאיתור נזילות מים כגון: סריקה טרמית , גלאי שמע , גלאי עומק וסיב אופטי .אינסטלטורים.

לשיחת ייעוץ ללא עלות
Call Now Button דילוג לתוכן